Remek rajt

Idei eredmények:

 

ESMTK-Diósd 2:0

Jászapáti-ESMTK 0:1

 

 

AZ MLSZ kisorsolta a bajnokság végi osztályozó meccseket, melyeket  június 8-9-én játszanak le a csapatok első körben, majd a visszavágó találkozókra egy héttel később kerül sor - természetesen a pályaválasztói jog felcserélésével:

(Vastaggal jelöltök, amely meccseken a Duna Csoport érintett)

 

 

AZ NB II-ES SZEREPLÉSÉRT RENDEZENDŐ OSZTÁLYOZÓ MÉRKŐZÉSEK

NB III Alföld csoport 1. helyezettje–NB II Keleti csoport 8. helyezettje

NB III Tisza csoport 1. helyezettje–NB II Keleti csoport 7. helyezettje

NB III Mátra csoport 1. helyezettje–NB II Keleti csoport 6. helyezettje

NB III Dráva csoport 1. helyezettje–NB II Nyugati csoport 8. helyezettje

NB II Nyugati csoport 6. helyezettje–NB III Duna csoport 1. helyezettje

 NB III Bakony csoport 1. helyezettje–NB II Nyugati csoport 7. helyezettje

 

AZ NB III-AS SZEREPLÉSÉRT RENDEZENDŐ OSZTÁLYOZÓ MÉRKŐZÉSEK

Békés megyei I. oszt. 1. helyezettje–NB III Alföld csoport 3. helyezettje

NB III Mátra csoport 5. helyezettje–Pest megyei I. oszt. 1. helyzettje

Jász-Nagykun-Szolnok megyei I. oszt. 1. helyezettje–NB III Tisza csoport 5. helyezettje

Csongrád megyei I. osztály 1. helyezettje–NB III Tisza csoport 4. helyezettje

Borsod-Abaúj-Zemplén megyei I. oszt. 1. helyezettje–NB III Tisza csoport 3. helyezettje

Heves megyei I. oszt. 1. helyezettje–NB III Alföld csoport 4. helyezettje

NB III Mátra csoport 3. helyezettje–Nógrád megyei I. oszt. 1. helyezettje

NB III Alföld csoport 5. helyezettje–Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei I. oszt. 1. helyezettje

Hajdú-Bihar megyei I. oszt. 1. helyezettje–NB III 6 csoportjának legjobb 6. helyezettje

Bács-Kiskun megyei I. oszt. 1. helyezettje–NB III Mátra csoport 4. helyezettje

NB III Duna csoport 5. helyezettje–Veszprém megyei I. oszt. 1. helyezettje

NB III Dráva csoport 3. helyezettje–Vas megyei I. oszt. 1. helyezettje

Baranya megyei I. oszt. 1. helyezettje–NB III Dráva csoport 4. helyezettje

Budapest I. oszt. 1. helyezettje–NB III Duna csoport 3. helyezettje

NB III Bakony csoport 4. helyezettje–Somogy megyei I. oszt. 1. helyezettje

Fejér megyei I. oszt. 1. helyezettje–NB III Dráva csoport 5. helyezettje

NB III 6 csoportjának második legjobb 6. helyezettje–Komárom-Esztergom megyei I. oszt. 1. helyezettje

NB III Duna csoport 4. helyezettje–Győr-Moson-Sopron megyei I. oszt. 1. helyezettje

NB III Bakony csoport 5. helyezettje–Zala megyei I. oszt. 1. helyezettje

Tolna megyei I. oszt. 1. helyezettje–NB III Bakony csoport 3. helyezettje

 

(forrás: mlsz.hu)